RC5025F21R5CS SAMSUNG
  • More about RC5025F21R5CS SAMSUNG
    RC5025F21R5CS SAMSUNG
    RC5025F21R5CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC5025F21R5CS is described as RESISTOR 2010 21.5OHM 0.67W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM