RC3225F40R2CS SAMSUNG
  • More about RC3225F40R2CS SAMSUNG
    RC3225F40R2CS SAMSUNG
    RC3225F40R2CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC3225F40R2CS is described as RESISTOR 1210 40.2OHM 0.33W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"