RC3225F4020CS SAMSUNG
  • More about RC3225F4020CS SAMSUNG
    RC3225F4020CS SAMSUNG
    RC3225F4020CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC3225F4020CS is described as RESISTOR 1210 402OHM 0.33W 1. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"