RC3225F3R74CS SAMSUNG
  • More about RC3225F3R74CS SAMSUNG
    RC3225F3R74CS SAMSUNG
    RC3225F3R74CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC3225F3R74CS is described as RESISTOR 1210 3.74OHM 0.33W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH