RC3225F3R48CS SAMSUNG
  • More about RC3225F3R48CS SAMSUNG
    RC3225F3R48CS SAMSUNG
    RC3225F3R48CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC3225F3R48CS is described as RESISTOR 1210 3.48OHM 0.33W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE