RC1608F7R32CS SAMSUNG
  • More about RC1608F7R32CS SAMSUNG
    RC1608F7R32CS SAMSUNG
    RC1608F7R32CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1608F7R32CS is described as RESISTOR 0603 7.32OHM 0.1W 1. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS