RC1608F6R98CS SAMSUNG
  • More about RC1608F6R98CS SAMSUNG
    RC1608F6R98CS SAMSUNG
    RC1608F6R98CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1608F6R98CS is described as RESISTOR 0603 6.98OHM 0.1W 1. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE