RC1608F6R49CS SAMSUNG
  • More about RC1608F6R49CS SAMSUNG
    RC1608F6R49CS SAMSUNG
    RC1608F6R49CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1608F6R49CS is described as RESISTOR 0603 6.49OHM 0.1W 1. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM