RC1608F30R1CS SAMSUNG
  • More about RC1608F30R1CS SAMSUNG
    RC1608F30R1CS SAMSUNG
    RC1608F30R1CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1608F30R1CS is described as RESISTOR 0603 30.1OHM 0.1W 1. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH