RC1608F2R74CS SAMSUNG
  • More about RC1608F2R74CS SAMSUNG
    RC1608F2R74CS SAMSUNG
    RC1608F2R74CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1608F2R74CS is described as RESISTOR 0603 2.74OHM 0.1W 1. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"