RC1005F9R53CS SAMSUNG
  • Part Number: RC1005F9R53CS
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: RESISTOR 0402 9.53OHM 0.0625W
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1005F9R53CS SAMSUNG
    RC1005F9R53CS SAMSUNG
    RC1005F9R53CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F9R53CS is described as RESISTOR 0402 9.53OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT