RC1005F9R31CS SAMSUNG
  • Part Number: RC1005F9R31CS
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: RESISTOR 0402 9.31OHM 0.0625W
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1005F9R31CS SAMSUNG
    RC1005F9R31CS SAMSUNG
    RC1005F9R31CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F9R31CS is described as RESISTOR 0402 9.31OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"