RC1005F9R09CS SAMSUNG
  • Part Number: RC1005F9R09CS
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: RESISTOR 0402 9.09OHM 0.0625W
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1005F9R09CS SAMSUNG
    RC1005F9R09CS SAMSUNG
    RC1005F9R09CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F9R09CS is described as RESISTOR 0402 9.09OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"