RC1005F3090CS SAMSUNG
  • More about RC1005F3090CS SAMSUNG
    RC1005F3090CS SAMSUNG
    RC1005F3090CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F3090CS is described as RESISTOR 0402 309OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"