RC1005F2R67CS SAMSUNG
  • Part Number: RC1005F2R67CS
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: RESISTOR 0402 2.67OHM 0.0625W
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1005F2R67CS SAMSUNG
    RC1005F2R67CS SAMSUNG
    RC1005F2R67CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F2R67CS is described as RESISTOR 0402 2.67OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE