RC1005F2R49CS SAMSUNG
  • Part Number: RC1005F2R49CS
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: RESISTOR 0402 2.49OHM 0.0625W
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1005F2R49CS SAMSUNG
    RC1005F2R49CS SAMSUNG
    RC1005F2R49CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F2R49CS is described as RESISTOR 0402 2.49OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE