RC1005F2R43CS SAMSUNG
  • Part Number: RC1005F2R43CS
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: RESISTOR 0402 2.43OHM 0.0625W
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1005F2R43CS SAMSUNG
    RC1005F2R43CS SAMSUNG
    RC1005F2R43CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F2R43CS is described as RESISTOR 0402 2.43OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL