RC1005F2R37CS SAMSUNG
  • Part Number: RC1005F2R37CS
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: RESISTOR 0402 2.37OHM 0.0625W
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1005F2R37CS SAMSUNG
    RC1005F2R37CS SAMSUNG
    RC1005F2R37CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F2R37CS is described as RESISTOR 0402 2.37OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK