RC1005F28R7CS SAMSUNG
  • Part Number: RC1005F28R7CS
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: RESISTOR 0402 28.7OHM 0.0625W
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1005F28R7CS SAMSUNG
    RC1005F28R7CS SAMSUNG
    RC1005F28R7CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F28R7CS is described as RESISTOR 0402 28.7OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD