RC1005F2870CS SAMSUNG
  • More about RC1005F2870CS SAMSUNG
    RC1005F2870CS SAMSUNG
    RC1005F2870CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F2870CS is described as RESISTOR 0402 287OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL