RC1005F23R7CS SAMSUNG
  • Part Number: RC1005F23R7CS
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: RESISTOR 0402 23.7OHM 0.0625W
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1005F23R7CS SAMSUNG
    RC1005F23R7CS SAMSUNG
    RC1005F23R7CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F23R7CS is described as RESISTOR 0402 23.7OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED