RC1005F23R2CS SAMSUNG
  • Part Number: RC1005F23R2CS
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: RESISTOR 0402 23.2OHM 0.0625W
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1005F23R2CS SAMSUNG
    RC1005F23R2CS SAMSUNG
    RC1005F23R2CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F23R2CS is described as RESISTOR 0402 23.2OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V