RC1005F1960CS SAMSUNG
  • More about RC1005F1960CS SAMSUNG
    RC1005F1960CS SAMSUNG
    RC1005F1960CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F1960CS is described as RESISTOR 0402 196OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE