RC1005F1620CS SAMSUNG
  • More about RC1005F1620CS SAMSUNG
    RC1005F1620CS SAMSUNG
    RC1005F1620CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F1620CS is described as RESISTOR 0402 162OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F