RC1005F1402CS SAMSUNG
  • Part Number: RC1005F1402CS
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: RES SMD 14K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1005F1402CS SAMSUNG
    RC1005F1402CS SAMSUNG
    RC1005F1402CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F1402CS is described as RES SMD 14K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC