RC1005F10R5CS SAMSUNG
  • Part Number: RC1005F10R5CS
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: RESISTOR 0402 10.5OHM 0.0625W
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1005F10R5CS SAMSUNG
    RC1005F10R5CS SAMSUNG
    RC1005F10R5CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F10R5CS is described as RESISTOR 0402 10.5OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A