RC1005F10R2CS SAMSUNG
  • Part Number: RC1005F10R2CS
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: RESISTOR 0402 10.2OHM 0.0625W
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1005F10R2CS SAMSUNG
    RC1005F10R2CS SAMSUNG
    RC1005F10R2CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F10R2CS is described as RESISTOR 0402 10.2OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM