RC1005F1070CS SAMSUNG
  • More about RC1005F1070CS SAMSUNG
    RC1005F1070CS SAMSUNG
    RC1005F1070CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1005F1070CS is described as RESISTOR 0402 107OHM 0.0625W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"