RC0603J621CS SAMSUNG
  • More about RC0603J621CS SAMSUNG
    RC0603J621CS SAMSUNG
    RC0603J621CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0603J621CS is described as RESISTOR 0201 620OHM 0.05W 1. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE