RC0603J4R3CS SAMSUNG
  • More about RC0603J4R3CS SAMSUNG
    RC0603J4R3CS SAMSUNG
    RC0603J4R3CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0603J4R3CS is described as RESISTOR 0201 4.3OHM 0.05W 1. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE