RC0603F1R47CS SAMSUNG
  • More about RC0603F1R47CS SAMSUNG
    RC0603F1R47CS SAMSUNG
    RC0603F1R47CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0603F1R47CS is described as RESISTOR 0201 1.47OHM 0.05W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM