RC0603F1R27CS SAMSUNG
  • More about RC0603F1R27CS SAMSUNG
    RC0603F1R27CS SAMSUNG
    RC0603F1R27CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0603F1R27CS is described as RESISTOR 0201 1.27OHM 0.05W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"