RC0603F1R21CS SAMSUNG
  • More about RC0603F1R21CS SAMSUNG
    RC0603F1R21CS SAMSUNG
    RC0603F1R21CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0603F1R21CS is described as RESISTOR 0201 1.21OHM 0.05W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH