RC0603F160CS SAMSUNG
  • More about RC0603F160CS SAMSUNG
    RC0603F160CS SAMSUNG
    RC0603F160CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0603F160CS is described as RESISTOR 0201 16OHM 0.05W 1/. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM