RC0603F12R1CS SAMSUNG
  • More about RC0603F12R1CS SAMSUNG
    RC0603F12R1CS SAMSUNG
    RC0603F12R1CS is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0603F12R1CS is described as RESISTOR 0201 12.1OHM 0.05W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"