CL32B474JBFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL32B474JBFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R 1210
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM