CL32B225KCJZW6E SAMSUNG
  • Part Number: CL32B225KCJZW6E
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE