CL32B224KBFNNNF SAMSUNG
  • Part Number: CL32B224KBFNNNF
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R 1210
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X