CL32B154KCFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL32B154KCFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.15UF 100V X7R 1210
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM