CL32B102KJFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL32B102KJFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 1000PF 2KV X7R 1210
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE