CL31C680JIFNFNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31C680JIFNFNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 68PF 1KV C0G/NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"