CL31C472JBFNFNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31C472JBFNFNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 4700PF 50V C0G/NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM