CL31C470JGFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31C470JGFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 47PF 500V C0G/NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH