CL31C470JCCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31C470JCCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK