CL31C2R7CBCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31C2R7CBCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"