CL31C222JBCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31C222JBCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"