CL31C221JGFNNNF SAMSUNG
  • Part Number: CL31C221JGFNNNF
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 220PF 500V NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"