CL31C220JHFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31C220JHFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 22PF 630V C0G/NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM