CL31C121JGFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31C121JGFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 120PF 500V C0G/NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK