CL31B474KOCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31B474KOCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.47UF 16V X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK